47242_428839559308_5252880_n

Pozíció: Oktatás szervező/ irodavezető

Bővülő csapatunkba keresünk önállóan is dolgozni képes munkatársat. Részmunkaidős pozíció – kölcsönös egyetértés esetén teljes munkaidősre bővithető.

Feladatok

Oktatás szervezés
Beérkező jelentkezések, szerződések, tandíj kezelése
Oktatók időbeosztásának kezelése
Oktatók számára órai tananyagok előkészítése

Adminisztráció
Ügyfélfogadás
Általános irodai teendők ellátása
Eseti jelleggel személyi asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások

Precizitás, megbízhatóság
Barátságos, közvetlen természet
Jó szóbeli és irásbeli kommunikációs képesség
Önálló időgazdálkodás

Számítógépes ismeretek (OSX irodai alkalmazások)
Magabiztos angol nyelvtudás (magasszintű ismeret előny)
Photoshop ismerete előny
Kreatív projektekben szerzett tapasztalat előny

Amit ajánlunk

Fejlődési lehetőség
Egyedi ötletek közös kidolgozása, részvétel kreatív projektek megvalósításában
Modern munkaeszközök (Macbook Pro, iPhone)

Közvetlen, jó hangulatú közösség
Kellemes munkakörnyezet
Belvárosi elhelyezkedés

Küldd el önéletrajzodat motivációs leveleddel együtt az info@improschool.com email címre 2015. augusztus 15-ig.